Koulutus

Niina Uronen
Koulutuspäällikkö, toimitusjohtaja/rehtorin sijainen
Liikunnan ammatillinen koulutus
040 742 8470
niina.uronen@tanhuvaara.fi

Lotta Lepistö
Koulutussihteeri
050 373 7239
lotta.lepisto@tanhuvaara.fi

Sami Huoman
Liikuntapalvelupäällikkö
Opettaja, lasten-ja perheliikunnan kehittäjä
044 770 8185
sami.huoman@tanhuvaara.fi

Sami Piisilä
Työhyvinvointipäällikkö, yläkoululeirityksen koordinaattori
044 745 6443
sami.piisila@tanhuvaara.fi

Jarmo Hirvonen
Valmennuskeskuspäällikkö, valmentaja/opettaja
040 766 1782
jarmo.hirvonen@tanhuvaara.fi

Toni Kotro
Opettaja, Terveys- ja työhyvinvoinnin kehittäjä
040 523 1150
toni.kotro@tanhuvaara.fi

Arja Laine (opintovapaalla 31.7.2020 saakka)

Pasi Rinkinen
Opettaja
050 524 7992
pasi.rinkinen@tanhuvaara.fi

Ella Tanhuamäki
Opettaja
Liikunnan ammattitutkinto
ella.tanhuamaki@tanhuvaara.fi

Jouni Korhonen (opintovapaalla 31.12.2019 saakka)

Antti Lappalainen
Opettaja
040 080 5178
antti.lappalainen@tanhuvaara.fi

Topi Tarhonen
Liikunnanohjaaja, luokanvalvoja
050 347 5016
topi.tarhonen@tanhuvaara.fi