Koulutuksen yhteystiedot

Arja Laine
Koulutuspäällikkö
, Liikunnanopettaja
+358 50 5727348
arja.laine@tanhuvaara.fi

Toni Kotro
Liikunnanopettaja
, LPT -ryhmäohjaaja
+358 40 523 1150
toni.kotro@tanhuvaara.fi

Topi Tarhonen
Liikunnan ja valmennuksen ammattitutkintovastaava (aikuiskoulutus)
Liikunnanopettaja, LPT -ryhmäohjaaja,
+358 50 347 5016
topi.tarhonen@tanhuvaara.fi

Pasi Rinkinen
Liikunnanopettaja
, LPT -ryhmäohjaaja
+358 50 524 7992
pasi.rinkinen@tanhuvaara.fi

Ella Tanhuamäki (osittainen hoitovapaa)
Liikunnan ja valmennuksen ammattitutkintovastaava (aikuiskoulutus),
opettaja
+358 40 822 3163
ella.tanhuamaki@tanhuvaara.fi

Heiko Gross
Senioriliikunnan kehittäjä
, Liikunnanohjaaja
+358 45 111 1707
heiko.gross@tanhuvaara.fi

Mirka Kupiainen
Liikuntapalvelupäällikkö
, Liikunnanohjaaja

+358 44 533 0813
mirka.kupiainen@tanhuvaara.fi

Jonna Immonen
Lasten- ja perheliikunnan koordinaattori
, Liikunnanohjaaja

jonna.immonen@tanhuvaara.fi

Antti Lappalainen
Valmennuskeskuskoordinaattori, liikunnanopettaja
+358 40 080 5178
antti.lappalainen@tanhuvaara.fi

Sami Piisilä
Hyvinvointipäällikkö
+358 44 745 6443
sami.piisila@tanhuvaara.fi

Erityisopettaja Nina Bruce
nina.bruce@savonlinna.fi

Satu Kosonen
Koulutussihteeri
+358 44 715 0407
satu.kosonen@tanhuvaara.fi